Blog > Komentarze do wpisu

Ul. Bławatna

Nareszcie.

Nareszcie miasto buduje ul Bławatną, którą kiedyś jeden z mieszkańców nazwał ul. Wstydu Miasta. Pisałam o tym 6 lat temu. Przypomnę to zdjęciem.

Przy okazji budowy tej ulicy ma być także wymieniony chodnik przy ul. Cichej, o który walczyliśmy z mieszkańcami Plant w Budżetach Obywatelskich. W budowę chodnika włączyła się Spółdzielnia Mieszkaniowa "Budowlani".

Tylko czy zdążą przed zimą? 

Czy Pan Tomasz, który w wakacje skończył 104 lata, a który także włączył się w akcję budowy tego chodnika, doczeka jego otwarcia?

Ja także z nastaniem wiosny wyprowadzę się z tego osiedla. Z końcem zimy zamykam działalność gospodarczą i przechodzę na emeryturę, a chodnikiem ul. Cichej chodziłam przez 42 lata prawie codziennie do pracy, czy do domu.

Być może o tym wydarzeniu już na tym blogu nie napiszę, bo nie zdążę. Podjęłam bowiem decyzję, że z końcem roku zamykam wszystkie swoje dotychczas prowadzone cztery blogi i zastąpię je jednym. Jeszcze nie mam dla niego nazwy, ani adresu.

niedziela, 20 listopada 2016, walentyna.pawelec

Polecane wpisy

  • Nowy blog

    Dalszy ciąg na blogu "W Sobótkowie" . Zapraszam.

  • NOWOROCZNIE

    Nadchodzi Nowy Rok. Niedługo będzie wiosna. Świat zazieleni się i zakwitnie. Rozkręci się kolejny radomski rok, a minione radomskie lata opisane przeze mnie na

  • NOWY ROK - 2016

    W moim małym sklepiku stary rok (2015) w rozliczeniu rocznym był dużo słabszy niż poprzednie. Z roku na rok obserwuję spadek obrotów, ale żeby aż taki, to jeszc