RSS
niedziela, 23 listopada 2014

Moi drodzy Czytelnicy, moi Przyjaciele, moi Wyborcy. Chciałam Wam powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej decyzji o kandydowaniu do rady miasta. Mój wynik (271 głosów) potwierdził, że po prostu mnie lubicie i szanujecie, a moje członkostwo w PSL nie zmniejszyło Waszego zaufania do mnie. Bardzo Wam za to dziękuję.

PSL w Radomiu nie otrzymało mandatu do Rady Miasta, pomimo lepszego wyniku od Radomian Razem. Cóż - taka jest metoda D'Hondta. Organizacja Miejska PSL z pokorą przyjęła wyniki wyborów, wyciągnęła wnioski i na następne wybory chce się przygotować lepiej.  

Chcę się z Wami podzielić swoimi radościami, wynikłymi w wyniku wyborów. Oprócz wyniku, o którym wspomniałam, cieszę się, że mogę liczyć na nowych Czytelników. Wiele osób zainteresowało się moją ulotką wyborczą i moją stroną internetową . Wiele spośród nich już mnie nawet odwiedziło w moim sklepiku na Plantach. Mam także satysfakcję z "walki wyborczej", jako że w jednej z komisji wyborczej pokonałam prezydenta Kosztowniaka. W drużynie PSL mam czwarty wynik, a w moim okręgu wyborczym pokonałam "jedynkę", (prezesa PSL). To wszystko dodaje pozytywnej energii do dalszej pracy społecznej. Liczę, że w przyszłych wyborach jeszcze lepiej zawalczę, że zawalczy także PSL. Marzę, abym na liście wyników końcowych mogła zobaczyć przed moim nazwiskiem więcej nazwisk i z dużo lepszymi wynikami niż obecny mój. Marzę, bo ... "Najważniejsze są marzenia. Dzięki nim nasz świat się zmienia" - to cytat z mojej "Baśni o szkatułce". Mam do Was jeszcze jedną prośbę. Proszę, abyście nie zapomnieli, że 30 listopada trzeba ponownie iść do urn wyborczych i wybrać prezydenta. Wiem, że dla wielu z nas będzie to trudne zadanie. Ale wiem także, że tylko stawianie sobie trudnych zadań i ciężka praca nad nimi dają pożytek i dowartościowują. Pozdrawiam.

20:06, walentyna.pawelec
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5