RSS
niedziela, 07 listopada 2010

To mój trzeci blog.

"Blog Walentyny Pawelec" , to mój pierwszy blog. Założyłam go 25 października 2006r. Ma więc 4 latka.  Zwiazany jest głównie z moją twórczością, choć nie brak w nim spostrzeżeń dnia codziennego. Staram się, aby nie był polityczny. Jego adres: http://walentynapawelec.blog.onet.pl/. Zapraszam.

Drugi " W pietruszkowym Koperkowie" założyłam w tym roku na "walentynki". To blog działkowy. Ma charakter pamiętnika. Opisuję w nim emocje, jakie towarzyszyły mi,  gdy zamarzyłam mieć własny ogródek. Jego adres:  http://dzialka.bloog.pl/. Zapraszam.

Ten blog, a więc trzeci, który właśnie założyłam pt. "Wszystko To Radom" w zamyśle ma odnosić się Radomia. Do tego co się w moim mieście dzieje, a zwraca moją szczególną uwagę. Zapewne będzie w nim także nieco lokalnej polityki. Również zapraszam do jego lektury.

Zapraszam także na moją domową stronę: www.pawelec.wala.prv.pl.

Słów kilka do jego tytułu "Wszystko To Radom".

Nie jestem rodowitą radomianką. Mieszkam w Radomiu 35 lat. Niektórzy nasi politycy, podkreślający swoje radomskie korzenie są młodsi od mojego radomskiego stażu. Jeśli Radomiowi poświęciłam całe swoje dorosłe życie, to nie uważam się za radomiankę niższej kategorii. Wszystko dla mnie to Radom.

Kocham Radom.

10:54, walentyna.pawelec
Link Komentarze (2) »
1 ... 86